Chovatelská stanice Brilliant Bohemia vznikla v roce 2001. Chováme pouze papillony. Bydlíme v Milevsku v Jižních Čechách. Naši psi s námi žijí v těsném kontaktu. Mají k dispozici celý byt a lásku všech členů rodiny.

Přáním naší stanice je odchovávat krásná, zdravá, vitální štěňata, kvalitní nejen po stránce fenotypu - exteriéru, ale především s co nejkvalitnějším genotypem. Štěňata s vyrovnanou povahou, která svým majitelům budou dlouhou řadu let svojí existencí obohacovat život a působit radost.


Již v roce 2005 na 1. hlubocké výstavě, při jejíž příležitosti se rovněž konala speciální krajská výstava Exotic klubu, získali naši papilloni 1. místo v soutěži chovatelských skupin.

Od té doby jsme chovatelskou skupinu s úspěchem vystavili vícekrát. Naši psi mají mnoho výstavních titulů, šampionáty národní i klubové, daří se nám i v soutěžích o TOP motýlka. Někteří z našich odchovů běhají agility, jiní tancují nebo mají složené zkoušky, nebo se uplatňují v canisterapii. Řada našich psů i fen působí v chovu. Naši motýlci se rozletěli po celé republice. Někteří však zamířili i za hranice našeho státu...

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one